Відкрилася реєстрація на Minecraft в доповненій реальності

Оцінити бета-версію майбутньої гри зможуть тільки власники актуальних пристроїв (на Android 7 і новіше або iOS 10 і новіше).

Компанія Microsoft відкрила реєстрацію на участь в бета-тестуванні гри Minecraft в доповненій реальності, котра отримала назву Minecraft Earth. Анонс новинки відбувся в травні 2019 року, а на початку червня (на презентації Apple WWDC) розробники показали «живий» геймплей гри.

Minecraft Earth є класичним Minecraft, але в доповненій реальності: камера мобільного пристрою відображає віртуальні об’єкти в реальному світі. Як заявляють розробники, вони не спростили нову версію гри: в ній зберегли всі функції і особливості оригіналу.

За словами журналістів видання Game Informer, яким раніше пощастило протестувати альфа-версію майбутньої гри, Minecraft Earth розділена на два режими. В одному з них гравцеві належить вивчати карту реального світу, шукати завдання і ресурси, а також боротися з монстрами (не тільки з оригінального Minecraft, але і з новими). Інший режим дозволяє будувати споруди виключно для себе: ніхто не зможе вдертися в світ гравця і зруйнувати його творіння, якщо немає спеціального запрошення.

Пройшовши реєстрацію на участь в бета-тестуванні Minecraft Earth, гравці отримають новий скін для цієї гри і Minecraft Bedrock – його зображення є вище. Тестова версія Minecraft в доповненій реальності доступна для пристроїв під управлінням Android 7.0 Nougat і новіше або iOS 10 і новіше.


Не пропустіть