Відео дня: iPhone 11 Pro Max проти Galaxy Note10+ в тесті на швидкість

Топовий процесор Apple проти 12 ГБ оперативної пам'яті.

Ютубер PhoneBuff порівняв швидкість топових флагманів 2019 роки від Apple і Samsung. Обидва отримали топові процесори і є найшвидшими і найпотужнішими смартфонами цих виробників. Але найшвидшим може бути тільки один.

Тест простий: використовуючи стилус, спеціальний робот по черзі відкриває 16 додатків, виконує прості дію, повертається на головний екран і відкриває наступне. Це симулює багатозадачність при використанні смартфона людиною. Цикл повторюється двічі. В результаті айфон відмінно себе показав у першому заході – але з тріском програв у другому і по сумарному часу.

Як так вийшло?

У першому заході iPhone 11 зміг завантажити додатки швидше завдяки неймовірно потужному процесору A13 Bionic. Але обчислювальна потужність це ще не все.

В iPhone 11 Pro і Pro Max всього 4 ГБ оперативної пам’яті, в той час як в Note10+ її втричі більше. Це дозволяє йому тримати відкритими в фоні більше додатків – а значить, він швидше їх витягає при необхідності. У той же час, айфону оперативної пам’яті на все не вистачає, тому йому доводиться запускати програми заново.

Варто зазначити, що для більшості користувачів 4 ГБ в iPhone 11 буде більш ніж достатньо. Навряд чи вам потрібно безперервно перемикатися між 16 програмами, як показано у відео, а при звичайному використанні ви й не помітите нестачі пам’яті.


Не пропустіть