Viber вводить нову функцію, що пригодиться українцям

Йдеться про новий функціонал в сфері шопінгу

Компанія Viber, що володіє месенджером, хоче представити в Україні новий розділ програми в вигляді клавіатури для шопінгу. В цьому розділі стане можливим підключення до онлайн-каталогів магазинів прямо з Вайберу. Тому користувачам більше не буде потрібно переходити на сайт через браузер, що переглянути чи купити той чи інший товар.

На додачу до цього, компанія планує впровадити в Україні ще одну функцію, яка спрощує оплату товарів у магазинах-партнерах. Повідомляється, що через додаток можна буде оплатити товари.

Клавіатура для шопінгу вже доступна в США, а також проходить тестування в інших країнах. Швидше за все, українські користувачі зможуть скористатися новою функцією в кінці 2019 року.

Раніше ми повідомляли про те, що Нова пошта тестує новий вид доставки посилок по Україні. Один з найбільших поштових операторів України Нова пошта запустив новий спосіб доставки: тепер компанія зможе доставляти посилки за допомогою авіатранспорту. Зараз доставка працює між Києвом і Львовом в тестовому режимі.

Джерело ain.ua

Не пропустіть