Вчені навчилися лікувати рак ультразвуком

У разі успіху, планується провести тестування нової технології на людях

У журналі Applied Physics Letters була опублікована стаття, в якій розповідається про результати дослідження вчених з Університету Південної Каліфорнії в Лос-Анджелесі. Вони, до речі, зуміли об’єднати відразу декілька ультразвукових методів для відстеження та напрямки лікарських препаратів для боротьби з раком в організмі.

Основним досягненням вчених стало те, що вони змогли в своїй новій роботі позбутися фонового шуму, який щоразу заважав відстежувати доставку ліків у організмі. Також дослідники навчилися передбачати рух мікропухирців з таблеткою і розраховувати звуковий тиск, необхідне для його захоплення і переміщення в певні області у штучній кровоносній судині. В кінцевому підсумку все це дозволило фахівцям зробити висновок про те, що точна доставка ліків з подальшим їхнім вивільненням в організмі можлива.

Зараз дослідники поставили перед собою нову мету – поліпшити різні показники нового методу, після чого спробувати випробування на тваринах. Якщо і це у них вийде реалізувати успішно, то наступними будуть випробування на людях.

Джерело Applied Physics Letters

Не пропустіть