В Україні з’явилася платформа з питань цифрової безпеки NADIYNO

Громадська організація “Інтерньюз-Україна” повідомила про створення безкоштовного інструмента для підтримки українців у питаннях цифрової безпеки, що отримав назву NADIYNO. Ціль ресурсу – підвищення цифрової грамотності та подолання актуальних загроз, які переслідують українців онлайн.

Платформа пропонує базу знань з багатьох питань – як захистити персональні дані та пристрої, що робити у певних непередбачуваних сценаріях, а також ряд актуальних перевірених рекомендацій. У користувачів буде змога отримати підтримку онлайн через чат чи форму для звернень – її будуть надавати оператори гарячої лінії та фахівці з цифрової безпеки. На даний момент іде тестування ресурсу.

За словами менеджерки проекту Катерини Цабенко, платформа – це відповідь на ті виклики, що стали ще помітнішими після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну. Так, серед опитаних українців у 64 відсотків виникала кризова ситуація, пов’язана з цифровою безпекою, а 53 відсотки опитаних мають цифрові навички на рівні “нижче середнього”.

Джерело NADIYNO

Не пропустіть