В Україні можуть ввести податок на соціальні мережі

В Україні тривають нові реформи, в зв’язку з чим звичне положення справ в країні з кожним днем ​​все більше змінюється. Не так давно увагу суспільства привернула новина про новий закон про цензуру ЗМІ, який несе за собою ряд нововведень.

У ЗМІ з’явилася інформація про те, що в рамках нового закону про цензуру в Україні може з’явиться податок на соцмережі, що зробить відвідування деяких ресурсів платним для українців.

За непідтвердженою інформацією стало відомо, що в Україні найпопулярніші соціальні мережі можуть стати платними. Конкретних ресурсів, суми податку або дати введення поки не називалося. Повідомляється, що даний закон існує лише у вигляді незавершеної моделі.

Крім цього, з’явилися чутки і про можливість оподаткування стірімінгових сервісів. Таким чином можна припустити, що якщо інформація виявиться вірною, то даний закон неодмінно торкнеться платформи YouTube.

Варто відзначити, що в даний момент до введення цього податку немає ніяких передумов і дана інформація не була підтверджена представниками влади.

Джерело technoportal.com.ua
Не пропустіть