В США каратимуть фірми, що працюватимуть з Huawei

Додаткові міри покарання будуть введені проти американських фірм

Представники американської влади повідомляють, що компанії з США, що продовжуватимуть вести бізнес з Huawei, можуть опинитися під санкціями. Про це сказав Роб Стрейер, заступник помічника держсекретаря США, на брифінгу у Брюсселі.

Це, за його словами, стосується тих компаній, які відмовляться використовувати обладнання в мережах 5G чи вести бізнес з китайським партнером.

За словами Стейера, американська влада також не виключає можливості ввести додаткові міри покарання щодо своїх союзників, які відмовляться ввести заборону на використання обладнання Huawei в мережах 5G, крім загрози припинення обміну розвідданими. При цьому чиновник не уточнив, про які заходи може йти мова. Нагадаємо, засновник і глава китайської компанії Huawei Жень Чженфей готовий продати ліцензію на технології мереж п’ятого покоління (5G) тільки одній компанії, при цьому він хоче, щоб вона була американської.

Нагадаємо, що в США вважають, що Huawei за допомогою мереж 5G допомагають китайській владі у шпіонажі. Та китайський технологічний гігант всі ці звинувачення відкидає.

Джерело bloomberg.com

Не пропустіть