В Сальвадорі будуть майнити біткоін у вулкані

Президент Сальвадору нещодавно поділився амбітними планами щодо нового платіжного засобу в країні – біткоіну. Тепер видобуток валюти буде налагоджений з використанням енергії, яку отримуватимуть від діючого вулкану.

Президент Сальвадору Найіба Букела вже зв’язався з главою державної геотермальної електроенергетичної компанії LaGeoSV. Він доручив скласти план з виділення додаткових потужностей з метою майнінгу біткойнов за допомогою геотермальної енергії.

За його словами, таким чином видобуток криптовалюта буде не тільки вигідною з економічної точки зору, але і стане покладатися на чисту відновлювальну енергію вулканів.

«Наші інженери щойно проінформували мене, що вони вирили новий колодязь, який буде забезпечувати приблизно 95 МВт стовідсотково чистої геотермальної енергії з нульовими викидами з наших вулканів. Починаємо проектувати навколо нього повноцінний центр майнінг біткоінів», – заявив Найіба Букела.

Повідомлення супроводжувалося відео, на якому з масивного вентиляційного отвору виривається потужний струмінь пари. Раніше більшість членів конгресу Сальвадора (62 з 84) схвалили новий закон, прирівнявши криптовалюту до платіжному засобу.

Джерело Сoinmarketcap
Не пропустіть