В оновленні Windows 10 знайшли помилку, яка загрожує 50 млн користувачів

Оновлення вже видалили.

Всі вже звикли до постійних проблем в операційній системі Windows 10, яка з кожним оновленням отримує нову порцію багів. При цьому, багато з них не виправляються протягом місяців і навіть років. Не стало винятком і останнє накопичувальне оновлення KB4501375, яке повинно було виправити ряд критичних багів, що з’явилися в операційній системі Windows 10 останнім часом. Однак, щось знову пішло не так.

Отже, сьогодні компанія Microsoft повідомила, що у версії операційної системи Windows 10 1903 після установки накопичувального оновлення KB4501375 виникла помилка, що впливає на роботу диспетчера підключень віддаленого доступу – Remote Access Connection Manager. Помилка зачіпає роботу VPN сервісів, що мають підключення до інтернету за допомогою Remote Access Connection Manager.

Після виявлення чергової дірки, компанія Microsoft запропонувала користувачам відкотити встановлене оновлення, або дочекатися, поки вийде його критичне виправлення. До слова, дана помилка може торкнутися близько 50 мільйонів чоловік, адже саме таку кількість користувачів, за офіційною статистикою Microsoft, оновило свою операційну систему до Windows 10 1903.


Не пропустіть