В офіційному магазині представлені три нові зарядні пристрої Nokia з підтримкою швидкої зарядки 22,5 Вт

Якщо ви чекали нових аксесуарів від Nokia, вам пощастило. В офіційному інтернет-магазині Nokia з’явилися три нових powerbank. Блоки живлення представлені з різною ємністю: від 10000 мАг до 30 000 мАг.

Зарядні пристрої представлені під назвами Nokia Power Bank P6201, Nokia Power Bank P6202 і Nokia Power Bank P6203.

Nokia Power Bank P6201 має ємність 10000 мАг (номінальна ємність 6000 мАг) і компактний квадратний (з вигнутими кутами) дизайн. Це єдиний з трьох пристроїв, у якого є світлодіодний дисплей, що відображає рівень заряду акумулятора.

Блок живлення має два вихідних порти USB-A: один з максимальною потужністю 5 Вт, а інший з максимальною потужністю 10,5 Вт. На сторінці продукту говориться, що він підтримує надшвидку зарядку потужністю 22,5 Вт з технологією швидкої зарядки PD20W. Це безперечно помилка, оскільки максимальний підтримуваний вихід становить 10,5 Вт.

Nokia Power Bank P6202 має аналогічний квадратний дизайн та більшу товщину завдяки подвоєній ємності акумулятора — 20000 мАг (номінальна ємність — 12000 мАч). Він також має синьо-чорну градієнтну обробку.

На пристрої розміщені три порти: два вихідних порти USB-A, а третій — порт USB-C, який служить як вхідним, так і вихідним портом. Це означає, що ви зможете заряджати не більше трьох пристроїв одночасно.

Є чотири світлодіода, які показують рівень потужності на блоці живлення. Блок живлення також може заряджати малопотужні пристрої, наприклад, навушники.

Зовнішній акумулятор Nokia P6203

Це найбільший з усіх зарядних пристроїв. Його ємність становить 30 000 мАг (номінальна ємність 18 000 мАг). Він має прямокутний дизайн з білим покриттям і оснащений трьома портами USB-A і портом USB-C, що дозволяє заряджати чотири пристрої одночасно. Два вихідних порти USB-A підтримують швидку зарядку, а порт USB-C служить як входом, так і виходом.

Він сумісний з iPhone, телефонами Samsung Galaxy, Google Pixels, телефонами HTC і телефонами LG. Він також сумісний з Nintendo Switch і бездротовими навушниками.

Ціна новинок, як і дата старту продажів, не повідомляється.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть