В Microsoft розповіли про переваги власного антивірусу

В новій ОС є вбудований антивірус

Операційна система Windows 10 має не тільки свій браузер, що встановлений за замовчуванням, але й антивірус. Він був встановлений для захисту компютерів користувачів від вірусів і хакерських атак.

Щоб виконати останню функцію, компанія випустила спеціальне оновленння для ОС, що має ще вищий рівень безпеки для всіх користувачів.

Нова функція Tamper protection запобігає зміні налаштувань антивіруса Microsoft на комп’ютері шефа (для офісів). Для домашніх користувачів Windows 10 ця функція буде включена за замовчуванням, а організації зможуть управляти захистом клієнтських ПК від несанкціонованого доступу через Microsoft Intune.

Блокування налаштувань доступні для таких компонентів, як захист в реальному часі, хмарний захист, служба IOfficeAntivirus (IOAV), служба оновлень безпеки і моніторинг поведінки додатків. Апдейт поширюється хвилями – перевірити, чи не активована нова функція, можна в налаштуваннях антивіруса. За заявою команди розробників, Microsoft також планує активацію захисту від несанкціонованого доступу на старих версіях Windows.

Джерело mspoweruser.com

Не пропустіть