В Marshall показали колонки для подорожей

Всі три портативні системи отримали фірмовий дизайн, схожі функції і драйвовий звук. Відрізняється лише потужність.

Компанія показала відразу три портативні колонки для фанатів драйвового звучання, рок-н-ролу і оригінального дизайну. До середньої Kilburn II приєднаються Stockwell II, найменша колонка в серії, і найбільша з трійки – нова модель Tufton.

У новинках збережені фірмові риси, що відсилають до гітарних підсилювачів бренду: прямокутні форми, металева мікрофонна решітка, гітарний ремінь для перенесення, пульт управління і великий логотип бренду на видному місці.

Перш ніж перейти до розповіді про кожен стовпчик, поговоримо про загальні риси. Всі новинки оснащені Bluetooth 5.0 з підтримкою кодека aptX, а також підтримують дротове з’єднання через AUX. Технологія Blumlein Stereo забезпечує новим колонкам всенаправленний звук. А вбудовані акумулятори від 20 годин відтворення музики. Корпуси колонок захищені від бризок і вологи: IPX4 у молодшій і IPX2 у старших. Всі колонки обладнані міцним гітарним ременем для перенесення. Дуже якісний і приємний на дотик. Із зовнішнього боку натуральна шкіра, з внутрішньої оксамитова тканина.

Ремінь кріпиться двома гвинтами і може бути замінений при необхідності. Інша фірмова риса – пульт управління з плавними аналоговими ручками гучності, низьких і високих частот. Це не тільки відсилання до гітарних підсилювачів, але й практична функція для швидкого коректування звучання на свій смак. Крім регуляторів на пульті знаходяться клавіша сполучення Bluetooth і індикатор зарядки з 10 рівнями. Компактна колонка Stockwell II легко поміститься в невелику сумочку або рюкзак.

Це оптимальний варіант для відпочинку на природі в невеликій компанії. Екстер’єр – м’який пластик з нейтральною текстурою. Спереду металева мікрофонна решітка сірого кольору, ззаду точно така ж, але чорна. За драйв відповідають пара 5-ватних твітерів і низькочастотний випромінювач на 10 ват. Спотворень немає навіть на максимальній гучності. Зарядка через сучасний USB Type-C, тобто, підійде адаптер від звичайного смартфона.


Не пропустіть