В iPhone 2020 го з’явиться 3D-камера: стануть кращими портрети і AR-додатки

В iPhone, які вийдуть восени 2020 року, вперше з’явиться камера з сенсором ToF (Time-of-Flight) для 3D-сканування глибини кадру. Модуль стане частиною основної камери на тильній панелі, повідомляє Digitimes.

За даними джерела, зараз Apple веде переговори з постачальником компонентів компанією Lumentum. Система для основної камери не буде схожа на поточний варіант TrueDepth, оскільки вона повинна працювати на багато більшій відстані від об’єкта фільмування. Імовірно, вибір Apple зупиниться на вертикально-випромінюючому лазері (VCSEL), дальність дії якого становить кілька метрів (проти пари десятків дюймів у TrueDepth).

ToF-сенсор сканує видиму область перед об’єктивом камери для визначення відстані до об’єктів: це прискорює фокусування, покращує роботу портретного режиму і відкриває нові можливості для технологій доповненої реальності.

У листопаді минулого року Мінг-Чі Куо говорив, що Apple на початку 2020 го випустить iPad Pro з камерою, в складі якої буде ToF, а восени аналогічне нововведення отримає iPhone. В iPhone 2019 тильна камера буде вдосконалена до трьох модулів, але 3D-датчика в ній не буде. Очікується, що новим об’єктивом стане ширококутний датчик.

Раніше сьогодні стало відомо, що Apple планує знову використовувати свій старий логотип — те ж надкушене яблуко, але в райдужному розфарбуванні. Про це повідомив MacRumors з посиланням на своє джерело, близьке до Apple.


Не пропустіть