В Google назвали найкращу версію Android

Google вдалося прискорити поширення нових версій Android, а завдяки Project Treble оновлення до Android 10 буде ще швидшим

Однією з найголовніших проблем Android є фрагментація. На ринку дуже є багато різних смартфонів, і їх виробники зобов’язані підтримувати актуальність своїх апаратів, та це не завжди виходить.

Нова версія Android 8.0 Oreo від Google була створена з метою поліпшити ситуацію, значно спростивши компаніям своєчасне оновлення своїх пристроїв. У своєму блозі компанія детально описала прогрес в поширенні мобільної системи, який показує, що Android 9 Pie має найвищий показник розгортання за перший рік свого існування.

На поточний момент ця версія займає 22,6% всієї екосистеми Android. Для порівняння, частка Android 8.0 Oreo за той же період часу становила 8,9% ринку. Такий результат став можливим завдяки Project Treble і тісній співпраці Google з великими виробниками смартфонів.

Компанія стверджує, що середній час оновлення між Oreo і Pie було скорочено на три місяці. Очікується, що оновлення до Android 10 буде проходити ще швидше.

Версія Android 10 вийшла 3 вересня 2019 року, в її тестуванні брали участь 18 моделей смартфонів від 12 виробників. Google очікує, що більше виробників перейдуть на актуальну версію Android до кінця поточного року.

«Багато виробників, такі як ASUS, LG, Motorola, OPPO, Realme, Samsung, Sharp, Sony, Transsion і Vivo, зобов’язалися оновити деякі зі своїх пристроїв до Android 10 до кінця року», – йдеться в блозі Google. В майбутньому Google почне самостійно поширювати оновлення окремих компонентів Android через магазин Google Play.

Джерело trashbox

Не пропустіть