В Google Фото з’явилася функція для професійних фотографів: у чому її особливість

Тепер додаток Google Фото може зберігати резервні копії зображень у форматі RAW для пристроїв з операційними системами iOS і Android. Ця функція буде корисною для фахівців у сфері мобільної фотографії, проте для звичайних користувачів вона може стати незручною.

RAW використовується для зйомки фотографій без будь-якої попередньої обробки. Цей формат популярний серед професійних фотографів, оскільки він надає можливість самостійно редагувати рівень деталізації, коригувати освітлення, налаштовувати яскравість і багато інших параметрів за допомогою графічного редактора.

Зараз більшість смартфонів можуть знімати фотографії високої якості. Такі зображення автоматично завантажуються в хмарне сховище Google. Проте, вони займають там багато місця, оскільки файли у форматі RAW занадто великі за розміром.

На жаль, наразі немає можливості обмежити автозавантаження або вибрати, в якому форматі зберігати фотографії.Можливо, у майбутньому будуть додані додаткові налаштування для управління завантаженням фотографій у різних форматах.


Не пропустіть