В Google Chrome з’явиться нова дуже корисна функція

Chrome дозволить перетягувати вкладки між браузерами

Поки незрозуміло, як все це буде працювати з різними браузерами, особливо з тими, які побудовані не на Chromium.

Тепер, коли більшість браузерів використовують одну і ту ж базу Chromium, з’явилася можливість для їх взаємодії. Одним з варіантів в цьому напрямку може виявитися спільне використання вкладок між браузерами. На це натякає опція в прихованих налаштуваннях Chrome Canary. Спочатку в експериментальній версії браузера Google з’явилася опція #mix-browser-type-tabs. Відповідно до опису, вона дозволяє перетягувати вкладки між будь-якими браузерами з підтримкою вкладок, включаючи і їх мобільні версії. Ця функція сумісна з Mac, Windows, Linux і Chrome OS. Платформа Android відсутня, принаймні, на поточний момент.

Google, ймовірно, планує реалізувати в Chrome підтримку перетягування для всіх браузерів (з Chrome в інший вебоглядач та навпаки). Список програм поки невідомий, але, судячи з усього, функція буде реалізована для браузерів на Chromium. Подробиць про це мало навіть на баг-трекері Chromium. В одному коментарі від розробника Chromium відзначається, що в іншому браузері або додатку повинна бути додана підтримка цієї функції, інакше вона не працюватиме.

«На даний момент ми не дозволяємо перетягувати вкладки в браузер, який не підтримує FEATURE_TABSTRIP. Це додає додаткову перевірку, щоб блокувати функцію для нецільового додатку»

Корбін Девенпорт (Corbin Davenport) з Android Police провів експеримент з браузерами Chrome Canary, Edge Canary і нічною збіркою Chromium, але так і не зміг перетягнути вкладки між ними. Схоже, функція поки не працює. В баг-трекері відзначається, що її мають реалізовати в Chrome 80, реліз якого призначений на лютий 2020 року.

Джерело Chrome Story androidpolice

Не пропустіть