В Facebook видалили групу українців, що агітували за Трампа

Охоплення сторінки було більшим, ніж у провідних видань США

Сьогодні, 24 вересня, стало відомо, що в компанії Facebook вирішили видалити з соцмережі сторінки, що агітували за нинішнього президента США Дональда Трампа. Повідомляється, що сторінки вели з України, і їх охоплення було більшим, ніж у відомих американських видань, таких як BuzzFeed News і USA Today. Про це пише видання The Washington Post.

Повідомляється, що сторінки “Я люблю Америку” були створені в 2017 році. У компанії кажуть, що з початку осені там різко змінився контент – він став політичним і агітаційним – за президента США Дональда Трампа. Там поширювали дезінформацію та публікувались старі меми.

Видання Popular Information згадує в своєму тексті ім’я одесита Андрій Зюзік. Саме він зареєстрував сайт, на який раніше посилалася найпопулярніша сторінка проекту – I Love America на 1,1 млн лайків.

В Україні він займається онлайн-просуванням і консультує по роботі з Facebook. Спочатку в Facebook відреагували на цю мережу спокійно і заявили, що жодна з сторінок не порушує правил спільноти соцмережі.

Джерело washingtonpost.com

Не пропустіть