В Cooler Master створили абсолютно безшумний корпус

Давно мріяли про безшумний і дуже стильнийкорпус? Нові моделі готові задовольнити всі запити користувача

Представники компанії Cooler Master повідомили про розширення лінійки безшумних корпусів двома новими моделями – Silencio S400 і Silencio S600. Обидва продукти виконані із застосуванням передових технологій в мінімалістичному дизайні.

Дизайн

За суворою зовнішністю Silencio ховається продумана конструкція. Прихована вентиляція і прилеглі панелі забезпечують надійність, зберігаючи при цьому фірмові риси серії. Верхня панель корпусу може бути використана як для вентиляції, так і для звукоізоляції, а фронтальна панель обладнана спеціальними реверсивними шарнірами. Також на передній панелі можна помітити невеликий жолобок, крізь який повітря потрапляє всередину корпусу. Новинки можуть похвалитися стильним дизайном, мінімальною кількістю шуму і теплової ефективність, що є великою рідкістю.

Особливості конструкції: звуковбиральний матеріал; загартоване скло і звуковбиральна сталь; знімна звукоізоляційна кришка; двосторонні сталеві передні дверцята; універсальний кошик для накопичувачів (S400); карт-рідер; роз’єм для навушників (4-смуговий); вентилятори Silencio Fans; підтримка відеокарт до 398 мм.

Технологія шумозаглушення Головною особливістю корпусів Silencio є ретельно підібраний звуковбиральний матеріал. Його протестували з використанням Sorama Cam64, який візуалізує шум, вібрації та інші резонансні патерни за допомогою безлічі мікрофонів. Після цього частоти, що впливають на рівень шуму, були істотно пом’якшені завдяки тонкій настройці розміщення демпфуючого матеріалу. Певні матеріали, що застосовуються виключно у відведених місцях, дають кращий результат, ніж використання тільки одного типу матеріалу по всій площині шасі.

Ціна і доступність Новинки з’являться на прилавках магазинів приблизно на початку липня 2019 року. Орієнтовна вартість: Silencio S400 – 90 доларів. Silencio S600 – 100 доларів.


Не пропустіть