В Chrome тепер можна відправляти вкладки на інші пристрої

Тепер не потрібно копіювати адресу необхідного сайту, вставляти його в діалог з самим собою і переходити по ньому з іншого гаджета

Chrome для Android отримав велике оновлення з індексом 77, а також різні нововведення. Мабуть, ключовою новою функцією стала можливість відправляти відкриті вкладки на інші свої пристрої з Chrome – це робиться дуже просто і здійснюється в три кліка (в буквальному сенсі).

Щоб відправити відкриту вкладку з Chrome 77 для Android в браузер від Google на іншому своєму пристрої, необхідно перейти в меню «Поділитися», вибрати кнопку «Відправити на свої пристрої» ( «Send to your devices») і вибрати в списку необхідний гаджет.

Під назвою кожного з них буде написано, коли Chrome на цьому пристрої використовувався  останній раз. Після того, як ви відправили вкладку, на іншому пристрої з’явиться відповідне повідомлення, що містить назву веб-сторінки, адресу сайту та назву гаджета, з якого вкладка була відправлена.

Крім вищеописаного, з виходом Chrome 77 стало ясно, що Google тестує функцію відправки відкритих вкладок не тільки на свої пристрої, але і на гаджети людей зі списку контактів – як видно, адреса відкритого сайту буде пересилатися на їх електронну пошту. Але дана опція стане корисною, тільки якщо в телефонній книзі зберігаються адреси емейлів потрібних людей.


Не пропустіть