Українцям дозволили переводити гроші прямо в Viber

Для українських користувачів Viber з 3 грудня 2019 року став доступним сервіс миттєвих грошових переказів між фізичними особами (person-to-person, p2p).

Скористатися послугою можна власникам карток будь-яких банків України. Для цього потрібно в чаті зі співрозмовником, якому необхідно перевести гроші, вибрати кнопку Gif+. І перегорнути до розділу Moneytou. Потім натиснути “Відправити переказ” і вибрати картку в цифровому гаманці Masterpass. Ввести потрібну суму і підтвердити відправку.

Процедура прийому грошового переказу схожа. Необхідно відкрити повідомлення про надходження коштів. Потім вибрати карту в гаманці для зарахування коштів.

Максимальна сума транзакції обмежена 14,9 тис. грн. Комісія – 5 грн. плюс 1% від розміру переказаних коштів.

Послуга називається Moneytou, її розробник – угорська компанія NeoPay. В Україні партнерами проекту також виступили платіжна система Mastercard і Фінтех-компанія Edenlab.

Представники компаній заявили, що даний сервіс обмежений границями України. Раніше Moneytou запрацював в Угорщині. Надалі планується його розширення на Румунію, Сербію, Болгарію та інші країни. Опція здійснювати транскордонні перекази поки закрита. Для того, щоб вона змогла працювати, потрібно змінити нормативну базу України і дозволити подібні операції.

Джерело UBR

Не пропустіть