Українські розробники створили новий портативний антидроновий пристрій

Українським військовим надходять нові портативні антидронові пристрої «AD Counter FPV», пише Успіх in UA. Анти-FPV пристрої виготовляє українська оборонна компанія Kvertus Technology.

Волонтери, які придбали пристрої для військових, розповіли, що один «AD Cоunter FPV» коштує 90 тисяч гривень, повідомляє mil.in.ua.

«Нарешті цей квест добіг до фіналу і антидоронові пристрої (2шт-180000грн.)передані штурмовикам на Запорізький напрямок», – розповіли волонтери.

Портативна система «AD Counter FPV» призначена для встановлення перешкод безпілотним літальним апаратам. Заявлено, що пристрій ефективно блокує діапазони частот 850-940 МГц, які зазвичай використовуються FPV-дронами.

Невеличкий портативний пристрій важить 5 кг, має діаграму спрямованості повітряного випромінювання 360 ° та дальність блокування БПЛА до 150 м. Час, який необхідний для ефективної роботи приладу після його ввімкнення — не більше 0,5 сек.

При невеликих розмірах пристрій підтримує максимальні рівні радіочастотного випромінювання в межах встановлених стандартів, щоб мінімізувати перешкоди іншим пристроям.

Нову українську розробку нещодавно представили у Єгипті на виставці Egypt Defence Expo (EDEX-2023).

Крім того, існує варіант від Kvertus під назвою «AD Counter FPV Backpack», яких призначений для носіння як рюкзак для зручності військових. Версія з рюкзаком поставляється зі знімною акумуляторною батареєю, що забезпечує до 2 годин автономної роботи, що робить її придатною для військових операцій, які потребують високої мобільності.


Не пропустіть