Українські хакери здійснили кібератаку на рф: викрадено секретні дані 500 військових об’єктів, загальний об’єм масива – 1,2 ТБ

Хакери з групи Blackjack вчинили вражаючу атаку на російське військово-будівельне управління, завдавши непоправної шкоди. Про це виданню hromadske повідомило джерело у правоохоронних органах.

Українські хакери з групи Blackjack реалізували масштабний кіберудар, спрямований на Головне військово-будівельне управління росії, яке спеціалізується на розробці та будівництві військових об’єктів. Зловмисники отримали доступ до більше ніж 1,2 ТБ конфіденційних даних, які мають відношення до понад 500 російських військових об’єктів.

Серед викрадених даних – понад 500 паспортів військових об’єктів, що включають технічні деталі, плани, схеми та фотографії. Також оприлюднена документація про військові об’єкти на території, що перебуває під окупацією росії в Україні.

Хакери не обмежилися лише витягом інформації, вони вимкнули 7 серверів та зашифрували понад 150 комп’ютерів співробітників підприємства. Атака вражає своєю ретельністю та обсягом завданої шкоди.

Джерело hromadske

Не пропустіть