Українська мережа аптек почала приймати криптовалюту

У мережі аптек АНЦ повідомили про появу можливості покупки медичних товарів та ліків з використанням криптовалюти через офіційний сайт мережі. Для оплати використовується платіжний сервіс Binance Pay. Спершу планується запуск технології у київських аптеках, після чого нововведення має стати доступним і в інших українських містах, де представлені аптеки мережі.

Для оплати з використанням Binance Pay в мережі аптек АНЦ потрібно завантажити мобільний додаток Binance на свій Android-смартфон чи iPhone. Після цього потрібно обрати товари на офіційному сайті АНЦ, і пройти процес оплати з використанням сервісу Binance Pay. Процес покупки у решті аспектів не відрізняється від звичайної покупки – після його завершення можна отримати обрані товари у аптеці мережі АНЦ.

У повідомленні АНЦ стверджується, що з компанією Binance було укладене ексклюзивне партнерство для створення нових інноваційних способів оплати товарів споживачами. Згодом планується надавати ще більше можливостей оплати з використанням криптовалют клієнтам АНЦ.

Джерело Facebook

Не пропустіть