Учені розповіли, чому люди на Марсі можуть повстати проти Землі

Колоністи, які будуть жити на Марсі, зрештою можуть повстати проти Землі. Про це повідомляють експерти. А тепер вчені виступають із ще похмурішими попередженнями. Вони попереджають, що люди в космосі можуть вдатися до канібалізму для виживання, якщо у них закінчиться їжа.

Ілон Маск довгий час оптимістично ставився до колонізації Марса, а нещодавно пообіцяв доставити людей на Червону планету за п’ять-десять років. За його словами, створення довкілля на Марсі матиме важливе значення «приблизно через 500 мільйонів років», коли Земля стане занадто гарячою для підтримання життя. Однак радіація, екстремальні погодні умови та ресурси для проживання – лише деякі з перешкод, які можуть зірвати мрії Маска про колонізацію Червоної планети.

В інтерв’ю британській газеті Metro Чарльз Кокелл, професор астробіології Единбурзького університету, і доктор Кемерон Сміт, антрополог із Портлендського державного університету, заявили, що люди в космічних колоніях можуть зрештою почати їсти один одного в крайньому випадку, якщо у них не вдасться зібрати врожай і закінчаться запаси їжі. Вчені впевнені, що одними з найбільших небезпек для майбутніх колоністів можуть бути брак їжі, хвороби і залежність від Землі.

Вони також вважають, що колонії можна створювати лише як страховки від вимирання.

Джерело Мetro
Не пропустіть