У Xiaomi вибрали незвичайне місце для розміщення здвоєної фронтальної камери

Один з лідерів виробництва смартфонів, компанія Xiaomi, може собі дозволити проводити досить цікаві експерименти. Як ми бачимо, головні зміни різних виробників зараз зав’язані на фронтальній панелі і пошуку кращого місця для розміщення фронтальної камери. Нещодавно з’явилася в Інтернеті патентна карта Xiaomi, яка натякає на те, що Лей Цзюнь знайшов ще один потенційний спосіб нас знову шокувати.

У Xiaomi перепробували різні способи розміщення камери на фронтальній панелі: знизу, в спливаючому модулі, або заховані в слайдері. Мабуть ці варіанти не дуже влаштовують компанію, тому як нова патентна карта вказує на розміщенні об’єктивів камери в різних кутах панелі. Показані чотири різних форми і в одному з варіантів навіть в виступах камери помістили.

Не варто очікувати занадто багато, від цих схематичних зображень. Не всі запатентовані рішення можуть піти в розробку, та й практичність варіанту з “вушками” для камер досить спірна. Уявіть що може статися з подібною камерою, при падінні смартфона на один з кутів.

Джерело prostomob.com

Не пропустіть