У WhatsApp з’явилась нова корисна функція, яка давно є в Telegram

У грудні минулого року в WhatsApp з’явилася можливість закріплювати повідомлення в індивідуальних і групових чатах, але в одній розмові можна було закріпити лише одне повідомлення. Тепер це змінилося, оскільки генеральний директор Meta Марк Цукерберг і керівник WhatsApp Вілл Каткарт оголосили, що користувачі тепер можуть закріплювати до трьох повідомлень в індивідуальних і групових чатах.

Користувачі можуть закріплювати різні типи повідомлень, включаючи текст, зображення та опитування. Щоб закріпити повідомлення, необхідно довго натиснути на нього, вибрати “Закріпити” в меню і вибрати тривалість. За замовчуванням повідомлення буде закріплено на сім днів, але ви також можете закріпити його на 24 години або 30 днів. Після закінчення цього терміну повідомлення буде автоматично знято, якщо його не буде знято вручну.

Крім того, якщо ви натиснете на закріплене повідомлення, ви зможете перейти до всього повідомлення в розмові.

У групових чатах адміністратори групи можуть дозволити учасникам закріплювати повідомлення, і коли повідомлення буде закріплено, всі учасники групи отримають сповіщення про це. Однак користувачі, які приєднаються до групи після закріплення повідомлення, не побачать його. Ті, хто не мають історії чату групи або видалили повідомлення до того, як його було закріплено, також не побачать його.

Джерело GSMArena

Не пропустіть