У патенті розкрилися всі особливості Samsung Galaxy Fold 2

У серпні компанія Samsung проведе онлайн-версію заходу Unpacked, де будуть представлені флагмани серії Galaxy Note20, а також складаний смартфон Galaxy Fold другого покоління.

Сайт SamMobile виявив патент, в якому розкриваються особливості Galaxy Fold 2, у тому числі такі функції, яких не було в оригінальної моделі Galaxy Fold.

Перш за все, Galaxy Fold 2 отримає вологозахист. Реалізувати його явно було непросто, з урахуванням того, що за згинання та розгинання екрану відповідає шарнірний механізм, а його робота вимагає вільного руху деяких деталей. Проте, у внутрішню частину корпусу, ймовірно буде додано спеціальний герметик, що перешкоджає проникненню вологи. Рівень захисту поки невідомий, але не варто сподіватися на максимальний.

Крім того, у Galaxy Fold 2 може з’явитися невеликий екран на зовнішній стороні корпусу. Очевидно, він буде призначений для відображення годинника, а також показу повідомлень та інформації про вхідні SMS та дзвінки. У оригінальної моделі Galaxy Fold такого екрану немає, що не дуже зручно, адже навіть для того, щоб дізнатися час, потрібно розкривати складаний екран.

Крім того, можна очікувати, що Galaxy Fold 2 отримає поліпшені флагманські характеристики, в тому числі процесор із вбудованим модемом 5G і більш надійний захист екрану від подряпин.

Джерело SAMmobile

Не пропустіть