У нового iPad 2022 дуже дивна проблема з Apple Pencil

Компанія Apple нещодавно анонсувала новий бюджетний iPad 2022. Модель відчутно дорожча, ніж iPad 2021 на релізі, і, здавалося, має бути у всьому кращому. По суті, це так – багато в чому новий iPad став набагато ближчим до iPad Pro на процесорах Apple M, але у планшеті є і дуже дивні рішення. Одним з них стало встановлення роз’єма USB-C при підтримці виключно першого покоління Apple Pencil, зарядка якого відбувається через Lightning.

Нове покоління iPad виглядає хорошим варіантом для покупки власникам iPad 9-го та 8-го поколінь – ви отримаєте дисплей з меншими рамками, чіпсет Apple A14 Bionic, покращені камери та роз’єм USB-C. Але у випадку, якщо ви власник Apple Pencil першого покоління (а новий доступний планшет Apple підтримує лише його), або плануєте придбати цей стилус, ситуація виглядає досить сумно.

Проблема дуже проста – у Apple Pencil використовується роз’єм USB-C, а у Apple Pencil першого покоління зарядний конектор Lightning, що означає, що заряджати стилус від планшета, як це було у попередніх поколіннях доступних iPad, просто не вийде. Таке рішення виглядає особливо дивним, оскільки всі інші iPad з USB-C (iPad Air, iPad mini, iPad Pro – мають підтримку другого покоління Apple Pencil).

Що особливо цікаво, Apple продає для Apple Pencil першого покоління спеціальний адаптер для USB-C, що дасть можливість заряджати стилус від нового iPad. В описі продукту так і вказано – адаптер дає можливість спарувати та заряджати Apple Pencil першого покоління від iPad 10-го покоління.

Слід зазначити, що у вас не з’явиться можливості ввіткнути Apple Pencil у iPad таким чином, як це можна було зробити у випадку попередніх поколінь iPad, що були оснащені роз’ємом Lightning. Ні, тепер доведеться використовувати додатковий USB-C кабель, який буде з’єднувати планшет з адаптером, у який, у свою чергу, підключається Apple Pencil. Таке рішення виглядає справді максимально дивно та ускладнює життя потенційним покупцям нових iPad.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть