У “Новій пошті” змінили тарифи доставки

Вже у цей понеділок, 23 травня 2022 року, у “Новій пошті” змінять тарифи доставки та введуть спрощення до тарифів і послуг для клієнтів. Відтепер вартість доставки у поштомати зменшиться на 10 гривень і складатиме 50 гривень. Ціна буде фіксована незалежно від того, якою буде географія доставки. “Нова пошта” дозволяє доставляти посилки до 20 кілограмів.

Також у компанії розповіли про зменшення вагових градацій у доставці в межах України. Відтепер вагові категорії лише 3, а не 7, як раніше: для малої (до 2 кілограмів) ціна складає 60 гривень, при відправленні одягу безкоштовно надаються пакети на 0.5, 1 або 2 кілограми. Для середньої (до 10 кілограмів) – 80 гривень, для великої (до 30 кілограмів) – 120 гривень.

У тариф включать оцінкову вартість для посилок, що дешевші за 500 гривень, тому для них додатково нараховувати її не треба буде. Відправлення, що коштують більше 500 гривень, матимуть оцінкову вартість у розмірі 0.5 відсотка від вартості відправлення. За доставку в село (по всій території України) ціна складатиме 20 гривень. Відправити документи у фірмове відділення коштуватиме 45 гривень.Не пропустіть