У мережу злили офіційний дизайн OnePlus 8 з вирізом під камеру в екрані

Поки невідомо, коли слід очікувати новинки від китайської компанії, але дещо цікаве про них вже стало відомо

Креслення, опубліковані TrueTech, показують, як будуть виглядати наступні смартфони OnePlus. З’явилися і нові подробиці, що стосуються камер нових пристроїв – на задній панелі їх буде чотири, а на передній може бути навіть дві. Що цікаво, від висувної фронталки виробник вирішив відмовитися.

Так, лінійка OnePlus 7 не так вже давно надійшла в продаж, але вже з’являються перші плітки про наступне покоління смартфонів компанії. У мережі можна знайти цікаві подробиці про OnePlus 8, але більша їх частина залишається просто здогадами, побудованими на чутках і непідтверджених витоках. Офіційні креслення нових смартфонів, які вдалося дістати TrueTech, стали першою серйозною інформацією про них.

У нових смартфонів не буде висувної фронтальної камери – її замінять отвором в екрані на манер актуальних флагманів Samsung. OnePlus 8 отримає одну фронтальну камеру, а ось у версії Pro їх буде дві. Крім цього, смартфони оснастять ToF-датчиком і подвійним світлодіодним спалахом.

Що ж стосується дизайну, рамки навколо екрану у новинок явно зменшать, а антени переїдуть з бічних граней на верхню і нижню. Поки не ясно, чи вплине це на якість сигналу. Регулятори гучності виробник розташує на правій стороні корпусу смартфона, а кнопку живлення – на лівій.

Не видно сканера відбитків пальців на задній панелі, а значить, він буде захований під екраном. Краї дисплея будуть, швидше за все, вигнутими як у OnePlus 7T. Можна також припустити, що частота оновлення екранів у смартфонів восьмого покоління складе 90 Гц чи більше.


Не пропустіть