У мережу злили дизайн Sony Xperia 2

Sony ніколи не розповідає про свої новинки до їх анонсу. Аналогічно вона поступила і у випадку з Xperia 2, дебют якого повинен відбутися у вересні в рамках виставки IFA 2019.

На допомогу приходять інсайдери, які розповідають подробиці про новинку. А ще постарався виробник аксесуарів, запропонувавши зображення чохла і смартфона з ним.

Аксесуар дає розуміння, що сканер відбитків пальців не буде перебувати на задній панелі, а основна камера повинна отримати три датчики, розташованих вертикально.

Вище вбудованого модуля винесено світлодіодний спалах. Що стосується дактилоскопічного датчика, то тут пішли за традиційним для пристроїв Sony шляхом — він знаходиться на бічній грані.

Порт USB Type-C винесено на нижній торець, а 3,5 мм аудіороз’єм знаходиться на верхній межі. Судячи з рендера мобільника, він отримає тонкорамковий дисплей, а фронтальну камеру вбудували в відступ вище екрана.

Передбачається, що Sony Xperia 2 отримає платформу Snapdragon 855 і 6 Гб оперативної пам’яті, а флеш-накопичувач запропонує 128/256 Гб. Велика ймовірність, що тут встановлять OLED-матрицю із співвідношенням сторін 21: 9, а ще тут можуть запропонувати підтримку мереж п’ятого покоління.


Не пропустіть