У Мережі з’явився перший скріншот нового «Провідника» Windows 11

Видання Windows Central отримало внутрішній скріншот, який показує майбутній редизайн “Провідника” Windows 11. Він запропонує більш сучасний зовнішній вигляд та інтеграцію з іншими службами Microsoft, включаючи OneDrive.

Схоже, що в центрі уваги будуть файли, над якими ви працювали в Microsoft 365. Вони будуть відображатися зверху у добірці рекомендованих – вони будуть більші іконки, щоб користувачеві було простіше зрозуміти, що йому радить система.

Оновлення торкнуться і лівої навігаційної панелі, яка отримає округлені іконки. Те саме стосується і панелей зверху та знизу.

Паралельно Microsoft працює над покращенням перегляду фото у «Провіднику». У режимі “Галерея” користувачі зможуть навести курсор на зображення, щоб побачити великі прев’ю. Також планується система тегів, яка дозволить зручніше організувати файли та папки. Подібна система вже застосовується у Finder на macOS.

Windows Central із посиланням на власні джерела зазначає, що більшість нововведень для «Провідника» планується впровадити у стабільну версію Windows 11 до кінця року. Цілком можливо, що вони дебютують у найближчих оновленнях Moments або 23H2.

Джерело Windows Central

Не пропустіть