У мережі з’явилися зображення Magic Flip – першої розкладачки від Honor: що про неї відомо

Генеральний директор Honor Чжао Мін нещодавно підтвердив, що компанія випустить складаний телефон у стилі фліп цього року. Сьогодні китайський інсайдер поділився макетним рендерингом, який демонструє дизайн задньої панелі ймовірного Honor Magic Flip (попередня назва). Пропонуємо вам поглянути, чого варто очікувати від його дизайну.

Витік стверджує, що Magic Flip знаходиться в розробці вже понад два роки та буде офіційно представлений до кінця другого кварталу цього року.

Magic Flip стане дебютом компанії на ринку компактних складаних телефонів. Чи є зображення вище витоком офіційного рендерингу або зображенням реального пристрою, залишається неясним. Проте, здається, що кінцевий продукт буде дуже схожим на зображення на рендері.

Як видно, Honor Magic Flip матиме масивний дисплей з кришкою, як у Motorola Razr 40 Ultra. Крім того, він має вертикально розташовану подвійну камеру. Нижня половина, схоже, виготовлена зі звичайної шкіри.

Згідно з повідомленнями, Honor Magic Flip має на меті стати найтоншим і найлегшим смартфоном в індустрії, надаючи користувачам справжні відчуття від використання. Нещодавні витоки стверджують, що пристрій буде оснащений двоелементним акумулятором ємністю 4500 мАг, але інші його деталі тримаються в таємниці. Очікується, що в Китаї пристрій складе конкуренцію майбутнім пристроям Xiaomi Mix Flip та Samsung Galaxy Z Flip 6.

Окрім Magic Flip, очікується, що цього року компанія випустить ще два телефони зі складним дисплеєм. Серед них – Magic V3, що складається всередину, та V Purse 2, що складається назовні.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть