У мережі з’явилися рендери та технічні характеристики смартгодинника Xiaomi Watch 2

Xiaomi випустила Watch 2 Pro у вересні минулого року. Повідомляється, що компанія працює над новим смартгодинником. Є інформація, що він позбудеться суфікса “Pro” і буде називатися Xiaomi Watch 2. Тепер Winfuture поділився ключовою інформацією про майбутній пристрій бренду, який можна буде носити з собою. Видання також дає нам можливість поглянути на Xiaomi Watch 2.

Згідно з повідомленням, Xiaomi Watch 2, ймовірно, матиме такий самий дизайн, як і Watch 2 Pro, за винятком однієї відмінності – у нього не буде функціонуючої коронки на правій стороні. Він буде оснащений тим же 1,43-дюймовим круглим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 466 x 466 пікселів і постійно увімкненим режимом. Екран оточений великою рамкою, яку не видно на перший погляд через скляну кришку. Розумний годинник матиме водонепроникність 5ATM.

Кажуть, що Xiaomi Watch 2 працює на чотирьохядерному чипсеті Snapdragon W5+ Gen 1, який є аналогом моделі Pro. Він забезпечує час автономної роботи до 65 годин. Пристрій працюватиме під управлінням операційної системи Google wearOS і може поставлятися з попередньо встановленими додатками, такими як Google Wallet, Google Maps, Play Store та іншими. Xiaomi Watch 2 буде оснащений Bluetooth 5.2, WiFi, NFC, GPS і GNSS. Версії пристрою, сумісної з LTE, не буде.

Що стосується здоров’я, то Xiaomi Watch 2 матиме підтримку 150 спортивних режимів. Він також буде оснащений звичайними датчиками, такими як монітор сну, датчик SpO2, пульсометр і лічильник кроків.

У повідомленні додається, що Xiaomi Watch 2 вже з’явився у низці роздрібних магазинів за ціною від 199 до 219 євро залежно від ринку.

Джерело WinFuture

Не пропустіть