У Китаї роздрукували 500-метрову стіну на 3D-принтері

Протяжність огорожі становить 500 метрів; вона ппобудована, для захисту берега річки від періодичних повеней. Це найбільший об’єкт, створений за допомогою 3D-принтера.

Конструкція змодельована таким чином, що дозволяє запобігти потраплянню води з річки Сучжоухе на лінію берега. Таким чином вона захищає берегову лінію від ерозії шляхом поглинання енергії водного потоку. Подібні конструкції є досить дорогими в створенні, оскільки вимагають особливого підходу і проектування.

Подібні конструкції мають життєво важливе значення для збереження середовищ існування в прибережній зоні, але земляні роботи і укладання фундаменту, в яких використовуються традиційні методи будівництва, можуть призвести до забруднення водних шляхів і інших екологічних проблем. Компанія розробників Winsun заявляє, що використання сучасних технологій дозволило запобігти можливій шкоді природі й заощадити кошти.

Споруда була зібрана з окремо надрукованих деталей, але, незважаючи на це, вона все одно вважається найбільшим об’єктом, створеним на 3D-принтері.

Джерело futurism.com

Не пропустіть