У комп’ютерах Mac найближчим часом може з’явитися система Face ID

Компанія Apple планує впровадити систему сканерів Face ID у свої комп’ютери Mac. За словами представників відомого видання Bloomberg, Apple повинна зробити це протягом кількох наступних років. Як стверджується у публікації, компанія Apple планує у майбутньому оснастити всі свої продукти Face ID, тобто навіть доступні, за мірками Apple, пристрої, як iPhone SE та iPad Air, будуть підтримувати цю технологію.

Також зазначається, що хоч всі пристрої Apple повинні перейти на Face ID, піддисплейна фронтальна камера дозволить майбутнім флагманським смартфонам Apple позбутися вирізу зверху дисплея. На даний момент система Face ID дає пристроям Apple дві головні переваги – безпеку та можливість роботи з доданою реальністю.

Очікується, що перший iPhone без вирізу буде презентований вже у 2023 році. Нагадаємо, що за інсайдерськими даними, ще недавно презентовані iMac на ARM мали підтримувати Face ID, але імплементацію цієї фішки було відкладено. Це сталося через те, що одночасно з цим нововведенням Apple планувала додати підтриму Face ID і у ноутбуки MacBook., де є проблема з товщиною дисплея – вони надто тонкі для встановлення такої ж системи, як на iPhone або iPad.


Не пропустіть