У головного флагмана Xiaomi виявлена серйозна проблема

На початку 2021 року компанія Xiaomi випустила свій флагманський смартфон Xiaomi Mi 11. Модель вийшла, в тому числі, на українському ринку, і зараз є головним флагманом Xiaomi в Україні. Зараз виявилося, що у Xiaomi Mi 11 є серйозна проблема з материнськими платами, які можуть переставати працювати у багатьох користувачів.

Користувачі пишуть про цю проблему на різних форумах, і навіть на офіційній сторінці Лея Цзюня, генерального директора Xiaomi, на його офіційній сторінці у соціальній мережі Weibo. За їхніми словами, смартфони цих користувачів переставали працювати самі по собі, а у сервісних центрах їм повідомляли, що материнська плата вийшла з ладу.

Крім цього, багато користувачів стверджують, що перед тим, як перестати працювати, їхні смартфони дуже сильно нагрівались. Вони висунули припущення, що проблема може бути пов’язаною з неправильною системою відведення тепла. Представники Xiaomi поки ніяк офіційно не прокоментували цю ситуацію.

Нагадаємо, що Xiaomi Mi 11 отримав флагманський AMOLED-дисплей з роздільною здатністю QuadHD+, частотою оновлення 120 Гц та загнутими гранями. За автономність моделі відповідальний акумулятор об’ємом 4600 мАг, є підтримка швидкої зарядки потужністю 55W, роздільна здатність основної камери складає 108 МП. За три тижні після старту продаж лише в Китаї було продано більше мільйона смартфонів.Не пропустіть