У Epic Games Store з’явилися хмарні збереження

Тепер у відданих фанатів популярної платформи Steam на одну причину ненавидіти новий магазин менше

Тривалий час геймери, які віддають перевагу платформі Steam, критикували новий цифровий магазин відеоігор Epic Games Store за цілий ряд відсутніх функцій. Комусь не вистачає досягнень в іграх, хтось хоче підтримку користувацьких доповнень, а комусь дуже потрібні хмарні збереження. Остання функція дозволяє вам пограти на одному комп’ютері, а потім почати на іншому з того ж місця, де ви закінчили.

Технологія не ідеальна і навіть в Steam з нею іноді виникають проблеми і збої, коли у користувачів банально видаляються збереження, але вона дуже корисна тим, хто проходить поодинокі проекти на різних системах.

Розробники з Epic Games Store не говорили про те, що саме вони планують впровадити в своєму магазині найближчим часом, але сьогодні, 26 липня, почалася безкоштовна роздача ігор Moonlighter і This War of Mine і геймери, які вже забрали собі ці проекти, помітили ще одну гарну новину — обидві гри можуть похвалитися підтримкою хмарних збережень. Прямо зараз ви можете пройти частину сюжету безкоштовних ігор на своєму комп’ютері, а потім, наприклад, завершити проходження на ноутбуці. Цю функцію багато гравців чекали дуже довго і тепер вона дійсно буде реалізована в Epic Games Store.

Тім Суїні, засновник компанії Epic Games, офіційно підтвердив появу найважливішою для багатьох функції. Правда, він також додав, що на поточний момент розробники магазину все ще працюють над впровадженням нової технології і співробітникам компанії потрібно набагато більше часу, щоб реалізувати хмарні збереження і в інших проектах. На поточний момент він не називає точних дат, коли функція з’явиться в усіх іграх Epic Games Store, але, ймовірно, всі наступні релізи цього магазину будуть підтримувати хмарні збереження відразу на момент запуску.


Не пропустіть