У Apple офіційно повідомили дату старту продаж нового MacBook Air на Apple M2

Компанія Apple офіційно презентувала свій новий доступний ноутбук MacBook Air на початку червня, розкривши лише вартість, але не повідомила точного старту продаж – розповіли лише, що ноутбук почне продаватись у жовтні. Зараз у компанії офіційно повідомили і дату початку продаж, і дату початку прийому попередніх замовлень.

Так, попереднє замовлення MacBook Air на базі Apple M2 стане доступним вже післязавтра, 8 липня, а продажі розпочнуться ще через тиждень після цього – 15 липня. Ціна стартового MacBook Air з 8 ГБ уніфікованої пам’яті, SSD об’ємом 256 ГБ і 8-ядерним графічним адаптером складає 1200 доларів, у комплект поставки входить адаптер з одним портом потужністю 30W.

При цьому топова конфігурація MacBook Air, що має 24 ГБ уніфікованої пам’яті, SSD об’ємом 2 ТБ і 10-ядерний графічний адаптер, складає 2499 доларів. Що важливо, з ним поставляється або зарядний блок з підтримкою швидкої зарядки потужністю 67W, або блок потужністю 35W з двома роз’ємами USB-C, що дозволяє одночасно заряджати два пристрої – для прикладу, ноутбук та смартфон.

Джерело Apple.com

Не пропустіть