Twitter під керівництвом Ілона Маска розпочав боротьбу з ботами – видалено великий ботнет

Нещодавно завершився процес покупки соціальної мережі Twitter Ілоном Маском, після чого відбулася скоординована атака на сервіс. Так, як заявляє голова відділу безпеки Twitter Йоель Рот, атака була спрямована на те, що люди думали, що у Twitter послабились правила. За його словами, у Twitter працюють над зупинкою цієї кампанії, через яку на платформі вже зросла кількість проявів поведінки ненависті.

Окрім цього, представниками Twitter була опублікована оновлена інформація щодо того, як відбувається очищення сервісу від записів, які не проходять умови його політики. Стверджується, що у суботу був досягнений “вимірюваний прогрес”. Крім цього, видалили понад 1500 акаунтів з цього ботнету.

Так, Рот стверджує, що ці півтори тисячі акаунтів не були створені 1500 людьми, і ними часто керували ті самі зловмисники. За словами голови відділу, основний показник успіху у Twitter, покази, були скорочені майже до нуля для цих постів з мовою ворожнечі. Щоправда, він додав, що у Twitter змінили підходи щодо правил про шкідливі твіти. Зараз у більшості модераторів, згідно з інсайдерськими даними, були забрані інструменти для модерації контенту, і ведеться робота над покращенням їх використання.

Джерело Engadget

Не пропустіть