Цього року Samsung буде контролювати 80% ринку складаних смартфонів

Складані телефони поступово стають все більш доступними для більшої кількості споживачів по всьому світу, і схоже, що Samsung cтане лідером сегменту в цьому році.

Південнокорейський технологічний гігант швидко став провідним виробником складаних смартфонів. Нещодавно компанія представила Samsung Galaxy Z Fold 2, який став третім смартфоном Samsung, виконаним у трендовому форм-факторі. Компанія лідирує на ринку в цьому році і буде лідирувати в наступному.

Дані від Display Supply Chain Consultants (DSCC) показують, що частка ринку Samsung в сегменті складаних смартфонів в найближчі 12 місяців досягне 80%. Це не дивно, враховуючи, що єдиними конкурентами компанії є Motorola і Huawei. Однак Motorola і її Razr демонструють слабкі продажі, а у Huawei виникли великі проблеми з постачанням комплектуючих, через що новий смартфон Huawei Mate X2, за чутками, не вийде на ринок до наступного року.

За попередніми оцінками, Samsung Galaxy Z Flip стане найбільш продаваним складаним пристроєм 2020 року. За ним слідуватимуть Z Fold 2 і Motorola Razr 5G.

Джерело gsmarena
Не пропустіть