“Це правда”: Ілон Маск підтвердив чутки про перейменування Twitter

Ілон Маск підтвердив раніше розповсюдженні чутки щодо перейменування Twitter. Соціальна мережа змінить свою назву на Х. Першим про це написали у T(w)itter Daily News, на що гендиректор компанії відповів: “Це правда”.

Маск не розповів жодних деталей про терміни проведення ребрендингу та особливості. Проте раніше він заявляв, що Twitter застарів не лише з погляду інтерфейсу, але і як сама платформа. Він її хоче розширити за допомогою комфортного обміну повідомленнями, сучасними фінансовими послугами та зручною роботою з відео. Скоріш за все, соцмережа стане схожою на Telegram.

Чому саме Х? У березні 1999 року Ілон Маск з однодумцями заснував X.com. Наступного року компанія злилась з Confinity, яка своєю чергою володіє PayPal. Тоді Ілон Маск виступав, щоб PayPal називався X.com. На це рада директорів не погодилась і звільнила Маска від участі в компанії. Проте вона до сьогодні йому належить, тому Ілон Маск провів злиття Twitter і X Corp. У зв’язку з цим Twitter як юридичної особи більше немає.


Не пропустіть