Топовий ігровий монітор Huawei MateView GT офіційно презентовано

Компанія Huawei офіційно презентувала свій флагманський ігровий монітор, який увійшов до модельного ряду MateView. Це перший ігровий монітор компанії, який також оптимізований для мультимедіа та відеомонтажу. Тут встановлена IPS-матриця з діагоналлю 34 дюйма, відношення сторін 21:9, роздільною здатністю QuadHD+ та кривизною 1500R.

Частота оновлення монітора складає 165 Гц. Є підтримка ігрових фішок, як Crosshairs та Dark Field Control (ця фішка дозволяє помічати ворогів у темних зонах швидше). Яскравість дисплея складає 350 ніт, а контрастність – 4000:1. У монітора є підтримка HDR10, покриття DCI P3 90% та покриття sRGB 121%. Панелі відкалібровані до deltaE < 2 для P3 та <1 для sRGB.

Оскільки 165 Гц при QuadHD+ – це дуже якісне зображення, монітор має підтримку DisplayPort 1.4. Для підключення з нижчою роздільною здатністю є два HDMI 2.0 та повноцінний USB-C, а також додатковий USB-C для живлення. У монітора є стереодинаміки потужністю по 2.5W, два мікрофони та RGB-підсвітка на саундбарі з можливістю налаштування ефектів під себе.

Стандартна підставка регулюється на 110 міліметрів, дисплей можна повертати на -5-20 градусів. У коробці поставляється адаптер живлення потужністю 135W, який дозволяє навіть заряджати девайси через монітор та декілька кабелів. Huawei MateView GT використовує стандартне кріплення VESA100. Ціна моделі поки не розкрита.


Не пропустіть