Топовий чіп Snapdragon 845 з’явиться в смартфоні лінійки Samsung Galaxy A

Китайський інсайдер @MMDDJ_, посилаючись на ланцюжок власних інформаторів у виробництві, розповів про нову особливість майбутнього устрою з серії Samsung Galaxy A.

За його словами, Samsung забезпечить один із смартфонів лінійки Galaxy A топовим процесором Qualcomm Snapdragon 845. Крім флагманської однокристальної системи новинка отримає новомодний підекранний сканер відбитків пальців і потрійну основну камеру. За словами джерела, модулі головної камери отримають більш високу роздільну здатність, ніж об’єктиви флагмана Galaxy S10. Очікуваний анонс пристрою повинен відбудуться в грудні 2018 го або на початку 2019 року.

Якщо слух виявиться правдою, це підтвердить нову політику корейського гіганта. По свіжих правилах, середньобюджетні апарати виробника раніше флагманів отримають найновіші фішки і модні інновації. Цим ходом виробник вбиває відразу двох зайців: виступає в ролі покровителя власників недорогих пристроїв і тестує нововведення за гроші користувачів, щоб потім виправити всі недоліки і встановити на флагмани ідеально працюючу технологію.


Не пропустіть