Топ кращих смартфонів з Китаю, які вийдуть у 2024 році

Китайські смартфони можуть конкурувати з дорожчими брендами практично у всіх цінових категоріях. У 2024 році смартфони з Піднебесної отримають неймовірно просунуті системи камер, які можуть бути навіть кращими від флагманських продуктів дорогих фірм. А ще – вони отримають найновіші чипи в системі Android. Розповідаємо, які цікаві та якісні смартфони вийдуть в 2024 році.

Xiaomi 14 і Xiaomi 14 Pro почнуть розповсюджувати в Європі на початку 2024 року. Вони працюють на процесорі Snapdragon 8 Gen 3, мають супер швидку зарядку (120 Вт) та якісні камери.

iQOO 12 та iQOO 12 Pro (суббренд Vivo) почнуть продаватися під кінець 2023 року. Вони стануть справжнім хітом, адже мають чип Snapdragon 8 Gen 3 з додатковим процесором, а екран має частоту оновлення 144 Гц. Також у смартфонах встановлена потрійна система камер і дуже якісний дисплей.

Realme GT5 Pro – це камерофон, який отримає сенсор основної камери Sony LYTIA (Sony LYT-808), вдосконалений екран та чип Snapdragon 8 Gen 3.

Meizu 21 – смартфон, що ознаменує повернення бренду у сегмент флагманських пристроїв після кількарічної перерви. Він працюватиме на доопрацьованому чипсеті Snapdragon 8 Gen 3 та матиме дещо футуристичний вигляд.


Не пропустіть