Топ-5 кращих TWS-навушників у 2022 році

На ринку досить багато TWS-навушників, і вибрати справді є з чого. Оскільки 2022 рік підійшов до кінця, ми вирішили зібрати для вас 5 найкращих, на нашу думку, TWS-навушників, які можна придбати станом на кінець 2022 року та початок 2023. Навушники розташовані не ієрархічно – усі рішення в цій підбірці варті вашої уваги, і вибравши будь-які, ви не будете розчаровані.

Sony WF-1000XM4 – претендент на найкращі TWS-навушники по сукупності параметрів

Традиційно, одними з найкращих, якщо не найкращими навушниками на ринку, є рішення від компанії Sony – цього року найкращим рішенням від Sony є модель WF-1000XM4. Модель пропонує флагманське поглинання шумів, прекрасний звук, чудову автономність (8 годин на одному заряді та додаткові 16 годин від зарядного кейса), та ряд фішок – захист від вологи та підтримку бездротової зарядки.

На жаль, варто зазначити, що ці навушники не ідеальні, адже ідеальних навушників, як і будь-яких інших девайсів, не існує. У цьому випадку слід звернути увагу на відсутність підтримки Sony Multipoint та кодеку aptX HD. Це абсолютно не критичні недоліки, і на них спокійно можна закрити очі, враховуючи перелік переваг. Словом, Sony WF-1000XM4 у більшості випадків можуть бути вибором номер 1.

Apple AirPods Pro 2 – найкращі TWS-навушники для користувачів iPhone

У випадку, якщо ви користуєтесь на щоденній основі продуктами компанії Apple, ймовірно, найкращим вибором у більшості випадків стануть нові Pro-навушники від компанії Apple. Модель має хороший звук, флагманське поглинання шумів, автоматичну синхронізацію між усіма пристроями iCloud та Spatial Audio.

Також слід зазначити, що це єдині AirPods в актуальному , які доступні з амбушурами різного розміру для максимально комфортної посадки. Крім цього, вони досить компактні та підтримують бездротову зарядку. Словом, це AirPods зі всіма можливими фішками та перевагами, але їх варто купувати лише у випадку, коли ви використовуєте iPhone, бо в іншому випадку не зможете скористатись повним переліком переваг.

Sennheiser Momentum True Wireless 3 – найкращий звук у TWS-навушниках

У третьому поколінні своїх TWS-навушників компанія Sennheiser пропонує прекрасний звук, який виділяється навіть серед топових конкурентів. При цьому, що важливо, габарити моделі стали меншими у порівнянні з попередником, а кейс нарешті підтримує бездротову зарядку.

Мобільний додаток Sennheiser пропонує широку кастомізацію еквалайзера, є підтримка багатьох кодеків, у тому числі AAC, SBC, aptX та aptX Adaptive. Ці навушники не пропонують такого активного поглинання шумів, як рішення від Sony чи Apple, але у випадку, якщо вам потрібен топовий звук – ймовірно, це ваш вибір.

Nothing Ear 1 – найстильніші TWS-навушники

У випадку, якщо головна ціль при виборі навушників – стиль, ймовірно, вам варто звернути увагу на Nothing Ear 1. У них трохи недосконале програмне забезпечення, активне поглинання шумів не на рівні з флагманськими рішеннями, але дизайн як навушників, так і кейса – абсолютно унікальний та самобутній.

При цьому, що важливо, навушники мають нижчу ціну, ніж попередні моделі у нашій підбірці. Крім цього, у них хороший звук, враховуючи ціну. Словом, хоч це і не ідеальний варіант, але явно найстильніший (або, як мінімум, найбільш унікальний) варіант у нашій підбірці, і якщо він вам сподобався – можете розглянути його для покупки.

Realme Buds Air 3 – найкращі бюджетні TWS-навушники з активним поглинанням шумів

У випадку, якщо у вас обмежений бюджет, але ви хочете придбати навушники з хорошим звуком та чудовим поглинанням шумів – варто звернути увагу на Realme Buds Air 3. Ці навушники оснащені досить великими 10-міліметровими динаміками, які забезпечують чудовий звук у рамках цього цінового сегменту.

Крім цього, модель пропонує хорошу автономність (близько 5 годин з увімкненим активним поглинанням шумів), а кейс дозволяє зарядити їх тричі. Навушники мають підтримку Bluetooth 5.2, AAC та SBC, а також захищені від вологи за стандартом IPX5. Якщо ви хочете купити хороші бюджетні навушники – це ваш варіант.


Не пропустіть