Тім Кук переконав Трампа переглянути питання про мита на імпорт з Китаю. Через них подорожчають iPhone

У минулу п’ятницю Дональд Трамп і Тім Кук провели спільну вечерю, головною темою якої було обговорення перенесення виробництва Apple в Штати. Як з’ясувалося пізніше, в рамках того ж вечора президент США і глава Apple також обговорили не менш важливий момент — конкурентну перевагу Samsung, на яку новий податок на імпорт техніки не поширюється.

За словами Трампа журналістам, Тім Кук «переконливо пояснив», що тарифи можуть поставити Apple в невигідне становище, надавши Samsung практично ексклюзивну конкурентну перевагу на ринку:

«У мене була дуже приємна зустріч з Тімом Куком, я поважаю його. Він говорив зі мною про нові тарифи і добре пояснив мені, що Samsung, бувши конкурентом номер один, не платитиме мита, тому що та базується в Південній Кореї. Apple буде важко конкурувати з подібною корпорацією. І я подумав, що він вкрай переконливо аргументував поспішність введення нових мит, тому я подумаю про це».

США планують ввести додатковий 10-відсотковий податок на приблизно 300 мільярдів доларів китайського імпорту. iPhone, iPad і MacBook, які виробляються в Китаї, також потрапляють під це правило і можуть подорожчати як мінімум на 10%.


Не пропустіть