Tesla розкрила вартість Bitcoin, якими вона володіє

З останнього звіту компанії Tesla, поданого нею в Комісію по цінних паперах та біржах США, можна дізнатися, що компанія володіє криптовалютою на суму 1.99 мільярда доларів (нагадаємо, що на початку минулого року компанія інвестувала 1.5 мільярда доларів у Bitcoin, а згодом почала приймати оплату за електрокари у криптовалюті, щоправда, ненадовго.

Тоді у компанії заявили, що не продають наявні Bitcoin та планують відновити прийом платежів у цій криптовалюті, як тільки мережа Bitcoin почне демонструвати кращі показники використання енергії з відновлюваних джерел. Тим не менше, до сих пір ми так і не побачили відновлення прийому платежів у Bitcoin, але у Tesla далі володіють криптовалютою, і відображають це у звітності.

Як зазначають представники Tesla, минулого року у компанії купили Bitcoin на 1.5 мільярда доларів, і протягом 2021 року зафіксували збитки через знецінення активу у розмірі 101 мільйон доларів. Окрім цього, варто згадати про прибутки в розмірі 128 мільйонів доларів, що були отримані внаслідок продажі частини Bitcoin у березні минулого року.


Не пропустіть