Тепер ви можете додавати рукописні нотатки до своїх Документів Google на пристроях з Android

Google Документи отримують функцію анотацій, яка дозволить вам позначати свої документи так само, як ви робите це за допомогою ручки та паперу. Завдяки сьогоднішньому оновленню, анонсованому на MWC 2024, користувачі Google Документів на пристроях Android зможуть писати нотатки пальцем або стилусом, виділяти текст і обводити слова за власним бажанням.

Google заявляє, що ця функція працюватиме на планшетах і смартфонах Android, тож вона має реальний потенціал для підвищення продуктивності таких пристроїв, як складані комп’ютери. Це також має полегшити процес підписання цифрових документів.

Користувачі Android отримають доступ до різних кольорів ручок і маркерів з новим інструментом анотацій для Google Docs, що є гарною новиною для всіх, хто любить кольорове кодування своїх нотаток.

Якщо популярність цифрових блокнотів, таких як планшети reMarkable або Kindle Scribe від Amazon, чогось нас і навчила, так це того, що, попри швидкість набору тексту, багато людей все ще віддають перевагу написанню від руки, коли це можливо.

Єдине, чого не вистачає в цьому оновленні, – це можливості перетворення рукописного тексту в текст, що дозволило б виконувати більш об’ємні письмові завдання. Apple пішла на кілька кроків вперед у цьому плані, запропонувавши користувачам Apple Pencil таку функцію в декількох своїх фірмових додатках для iPad, таких як Pages і Numbers.

Джерело Engadget

Не пропустіть