Тепер субсидію можна оформити онлайн: як це працює

Е-сервіс робить користування державними послугами значно комфортнішим.

Декілька днів тому ми дізнались про те, що субсидію можна буде отримати не виходячи з дому. Та як це зробити покроково стало відомо тільки сьогодні. Більше не потрібно стояти в чергах в приміщеннях органів соціального захисту, щоби подати документи на субсидії. Це значно спростить життя українцям – тим, що живуть за межами міста, тим, які не можуть відволіктись від роботи, щоб оформити субсидію.

Експерти розповіли, як саме оформити документи через інтернет.

Зараз вся країна готується до опалювального сезону, і тому, щоб не напружувати органи, був створений спеціальний законопроект, який передбачає оформлення тієї ж субсидії в електронному вигляді. Зробити це можна, зайшовши на сайт Міністерства. Але, без візиту впораються лише ті, хто вже отримав в Міністерстві соціальної політики електронний підпис.

Радує лише те, що зробити це потрібно буде один лише раз. Всього три кроки – і субсидія у вас.

Спочатку ви заходите на сайт Міністерства соціальної політики, вибираєте розділ електронні сервіси, і там знаходите потрібний вам розділ. Там видають анкету, яку потрібно заповнити, і спосіб реєстрації, який підійде вам більше всього.

Далі, після реєстрації, вам знову видають дві анкети, які потрібно заповнити. І останній крок. Після заповнення анкети, ретельно все перевіряєте, і відправляєте свою заявку на розгляд. На пошту приходить номер реєстрації, який обов’язково потрібно зберегти. І залишиться тільки чекати схвалення. Скільки саме це займе часу – невідомо.

Джерело Міністерство соціальної політики України

Не пропустіть